logo-bialek-dworak-lazienki-rawicz

Zapraszamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego, dzięki któremu dużo łatwiej będzie nam stworzyć projekt Państwa wymarzonej łazienki.

Po otrzymaniu formularza nasz projektant skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia oferty lub w celu uzupełnienia ewentualnych potrzebnych danych (wymiary, szczegóły techniczne).

Wypełnienie formularza jest darmowe i niezobowiązujące, nie oznacza zamówienia w rozumieniu umowy handlowej.

Wykonanie projektu jest darmowe w przypadku dokonania zamówienia wyposażenia (płytki, armatura, etc.) określonego w projekcie. Jeśli Państwo chcą skorzystać wyłącznie z usługi projektowania, bez zamówienia wyposażenia w naszym sklepie, wtedy pobierana jest opłata za pracę projektanta w wysokości 400zł na podstawie zadatku.

Poniżej przykłady załączników z wymiarami pomieszczenia, jakie ułatwią nam pracę – mogą być to ręczne szkice lub skany projektu budynku:

  Załącznik z wymiarami pomieszczenia nr 1 (zdjęcie, skan projektu):

  Załącznik z wymiarami pomieszczenia nr 2 (zdjęcie, skan projektu):

  Uwaga! Klikając przycisk „Wyślij” akceptują Państwo postanowienia naszej polityki prywatności i zgadzają się na przetwarzanie danych tylko i wyłącznie w celu realizacji kontaktu w sprawie projektu i zamówienia wyposażenia łazienki.

  Załączane pliki: jpg, pdf, png, doc, docx. Maksymalny rozmiar załączanego pliku 3MB.

  Salon łazienek Białek&Dworak
  ul. Sarnowska 10, 63-900 Rawicz
  Tel./Fax: 65 546 49 69, e-mail: salon@bialek-dworak.pl

  Czynne
  Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 17:00
  Sobota: 10:00 – 14:00
  Niedziela: nieczynne